Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M09-2010,3500,000
G PXE CZ BL M10-2012,4113,620
G PXE CZ BL M11-2013,6732,670
G PXE CZ BL M12-2013,9472,350
G PXE CZ BL M01-210,000
G PXE CZ BL M02-210,000
G PXE CZ BL M03-210,000
G PXE CZ BL Q04-2013,3402,850
G PXE CZ BL Q01-2113,8540,730
G PXE CZ BL Q02-2113,4750,190
G PXE CZ BL Q03-2113,375-0,190
G PXE CZ BL Q04-2115,7510,860
G PXE CZ BL Q01-220,000
G PXE CZ BL Q02-220,000
G PXE CZ BL Sum 2113,4250,000
G PXE CZ BL Sum 220,000
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 2013,5941,770
G PXE CZ BL Win 2115,7750,640
G PXE CZ BL Win 220,000
G PXE CZ BL CAL-2114,1170,410
G PXE CZ BL CAL-2215,375-0,160
G PXE CZ BL CAL-2316,0500,160
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL M09-2043,530,930
F PXE CZ BL M10-2041,521,4453 7253 725
F PXE CZ BL M11-2045,672,380
F PXE CZ BL M12-2042,360,470
F PXE CZ BL M01-2147,741,440
F PXE CZ BL M02-2148,531,530
F PXE CZ BL M03-2144,701,500
F PXE CZ BL Q04-2043,161,46511 04511 045
F PXE CZ BL Q01-2146,941,490
F PXE CZ BL Q02-2138,980,980
F PXE CZ BL Q03-2142,641,160
F PXE CZ BL Q04-210,000
F PXE CZ BL Q01-220,000
F PXE CZ BL Q02-220,000
F PXE CZ BL CAL-2143,960,920
F PXE CZ BL CAL-2247,270,870
F PXE CZ BL CAL-2349,470,900
F PXE CZ BL CAL-2450,200,400
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ PL M09-2052,470,520
F PXE CZ PL M10-2052,301,670
F PXE CZ PL M11-2057,711,090
F PXE CZ PL M12-2055,161,080
F PXE CZ PL M01-2160,671,220
F PXE CZ PL M02-2162,991,220
F PXE CZ PL M03-2156,921,210
F PXE CZ PL Q04-2055,021,270
F PXE CZ PL Q01-2160,051,210
F PXE CZ PL Q02-2144,980,990
F PXE CZ PL Q03-2150,660,700
F PXE CZ PL Q04-210,000
F PXE CZ PL Q01-220,000
F PXE CZ PL Q02-220,000
F PXE CZ PL CAL-2154,460,960
F PXE CZ PL CAL-2259,560,440
F PXE CZ PL CAL-2361,220,620
F PXE CZ PL CAL-240,000
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000