Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M04-2119,7300,000
G PXE CZ BL M05-2120,5250,460
G PXE CZ BL M06-2120,5250,520
G PXE CZ BL M07-2120,4500,600
G PXE CZ BL M08-210,000
G PXE CZ BL M09-210,000
G PXE CZ BL M10-210,000
G PXE CZ BL Q03-2120,3750,560
G PXE CZ BL Q04-2120,7750,450
G PXE CZ BL Q01-2220,9750,450
G PXE CZ BL Q02-2217,2500,440
G PXE CZ BL Q03-220,000
G PXE CZ BL Q04-220,000
G PXE CZ BL Q01-230,000
G PXE CZ BL Win 2120,8740,450
G PXE CZ BL Sum 2217,5000,540
G PXE CZ BL Win 2218,7250,460
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL CAL-2218,6000,680
G PXE CZ BL CAL-2317,6501,610
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M04-2156,910,300
F PXE CZ BL M05-2154,22-0,042518 60018 600
F PXE CZ BL M06-2156,110,0253 6003 600
F PXE CZ BL M07-2157,13-1,160
F PXE CZ BL M08-2155,86-1,060
F PXE CZ BL M09-2161,58-0,500
F PXE CZ BL M10-2160,85-1,140
F PXE CZ BL Q03-2158,15-0,900
F PXE CZ BL Q04-2163,25-1,130
F PXE CZ BL Q01-2265,52-1,340
F PXE CZ BL Q02-2253,36-2,090
F PXE CZ BL Q03-220,000
F PXE CZ BL Q04-220,000
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL CAL-2257,77-1,8415131 400131 400
F PXE CZ BL CAL-2357,03-1,810
F PXE CZ BL CAL-2454,76-1,330
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M04-2161,451,270
F PXE CZ PL M05-2161,450,610
F PXE CZ PL M06-2163,030,610
F PXE CZ PL M07-2164,04-0,440
F PXE CZ PL M08-2162,87-0,360
F PXE CZ PL M09-2170,03-0,400
F PXE CZ PL M10-2171,61-0,260
F PXE CZ PL Q03-2165,65-0,390
F PXE CZ PL Q04-2177,45-0,190
F PXE CZ PL Q01-2279,69-0,760
F PXE CZ PL Q02-2259,10-1,630
F PXE CZ PL Q03-220,000
F PXE CZ PL Q04-220,000
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL CAL-2269,30-1,460
F PXE CZ PL CAL-2368,75-1,430
F PXE CZ PL CAL-2466,18-0,810
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000