Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M12-2014,7204,400
G PXE CZ BL M01-2114,6573,800
G PXE CZ BL M02-2114,6983,410
G PXE CZ BL M03-2113,8120,000
G PXE CZ BL M04-210,000
G PXE CZ BL M05-210,000
G PXE CZ BL M06-210,000
G PXE CZ BL Q01-2114,3792,960
G PXE CZ BL Q02-2113,6532,580
G PXE CZ BL Q03-2113,6452,340
G PXE CZ BL Q04-2115,4430,340
G PXE CZ BL Q01-220,000
G PXE CZ BL Q02-220,000
G PXE CZ BL Q03-220,000
G PXE CZ BL Sum 2113,6492,460
G PXE CZ BL Win 2115,4391,490
G PXE CZ BL Sum 2214,3931,340
G PXE CZ BL Win 220,000
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL CAL-2114,2811,990
G PXE CZ BL CAL-2214,9551,05543 80043 800
G PXE CZ BL CAL-2315,2710,970
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL M11-2041,320,290
F PXE CZ BL M12-2043,051,29107 4407 440
F PXE CZ BL M01-2146,271,801744744
F PXE CZ BL M02-2147,482,000
F PXE CZ BL M03-2141,780,750
F PXE CZ BL M04-2138,791,780
F PXE CZ BL M05-2137,460,780
F PXE CZ BL Q01-2145,101,530
F PXE CZ BL Q02-2138,950,850
F PXE CZ BL Q03-2143,390,460
F PXE CZ BL Q04-2147,250,210
F PXE CZ BL Q01-220,000
F PXE CZ BL Q02-220,000
F PXE CZ BL Q03-220,000
F PXE CZ BL CAL-2143,680,760
F PXE CZ BL CAL-2247,130,600
F PXE CZ BL CAL-2348,35-0,0218 7608 760
F PXE CZ BL CAL-2448,350,210
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ PL M11-2052,270,000
F PXE CZ PL M12-2055,661,440
F PXE CZ PL M01-2159,652,670
F PXE CZ PL M02-2158,502,510
F PXE CZ PL M03-2153,271,620
F PXE CZ PL M04-2145,902,110
F PXE CZ PL M05-2143,152,080
F PXE CZ PL Q01-2157,002,260
F PXE CZ PL Q02-2145,292,190
F PXE CZ PL Q03-2151,950,800
F PXE CZ PL Q04-2160,800,070
F PXE CZ PL Q01-220,000
F PXE CZ PL Q02-220,000
F PXE CZ PL Q03-220,000
F PXE CZ PL CAL-2153,771,260
F PXE CZ PL CAL-2259,030,940
F PXE CZ PL CAL-2361,090,020
F PXE CZ PL CAL-240,000
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000