Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE HU BL M09-2044,860,580
F PXE HU BL M10-2044,920,135137 99537 995
F PXE HU BL M11-2048,770,250
F PXE HU BL M12-2047,240,660
F PXE HU BL M01-2151,490,190
F PXE HU BL M02-2152,280,290
F PXE HU BL M03-2148,450,170
F PXE HU BL Q04-2046,960,360
F PXE HU BL Q01-2150,690,220
F PXE HU BL Q02-2141,98-1,920
F PXE HU BL Q03-2151,140,970
F PXE HU BL Q04-2153,791,550
F PXE HU BL Q01-220,000
F PXE HU BL Q02-220,000
F PXE HU BL CAL-2149,410,300
F PXE HU BL CAL-2251,32-0,180
F PXE HU BL CAL-2353,070,840
F PXE HU BL CAL-240,000
F PXE HU BL CAL-250,000
F PXE HU BL CAL-260,000
F PXE HU PL M09-2054,110,190
F PXE HU PL M10-2055,550,960
F PXE HU PL M11-2060,71-0,340
F PXE HU PL M12-2059,36-0,720
F PXE HU PL M01-2167,671,090
F PXE HU PL M02-2169,991,100
F PXE HU PL M03-2163,921,080
F PXE HU PL Q04-2058,52-0,070
F PXE HU PL Q01-2167,051,090
F PXE HU PL Q02-2152,480,850
F PXE HU PL Q03-2160,660,580
F PXE HU PL Q04-210,000
F PXE HU PL Q01-220,000
F PXE HU PL Q02-220,000
F PXE HU PL CAL-2159,560,880
F PXE HU PL CAL-2265,560,400
F PXE HU PL CAL-2366,720,570
F PXE HU PL CAL-240,000
F PXE HU PL CAL-250,000
F PXE HU PL CAL-260,000