Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE HU BL M11-2048,900,390
F PXE HU BL M12-2050,351,2710376 63276 632
F PXE HU BL M01-2155,883,000
F PXE HU BL M02-2154,521,340
F PXE HU BL M03-2145,48-0,200
F PXE HU BL M04-2142,290,670
F PXE HU BL M05-2140,96-0,270
F PXE HU BL Q01-2151,881,490
F PXE HU BL Q02-2142,45-0,160
F PXE HU BL Q03-2151,090,390
F PXE HU BL Q04-2152,271,970
F PXE HU BL Q01-220,000
F PXE HU BL Q02-220,000
F PXE HU BL Q03-220,000
F PXE HU BL CAL-2149,430,9818 7608 760
F PXE HU BL CAL-2251,630,550
F PXE HU BL CAL-2351,50-0,890
F PXE HU BL CAL-240,000
F PXE HU BL CAL-250,000
F PXE HU BL CAL-260,000
F PXE HU PL M11-2062,250,290
F PXE HU PL M12-2062,361,280
F PXE HU PL M01-2167,463,230
F PXE HU PL M02-2165,012,270
F PXE HU PL M03-2155,810,650
F PXE HU PL M04-2150,401,920
F PXE HU PL M05-2147,651,880
F PXE HU PL Q01-2162,512,070
F PXE HU PL Q02-2149,802,010
F PXE HU PL Q03-2159,460,710
F PXE HU PL Q04-2165,280,060
F PXE HU PL Q01-220,000
F PXE HU PL Q02-220,000
F PXE HU PL Q03-220,000
F PXE HU PL CAL-2159,271,140
F PXE HU PL CAL-2263,530,870
F PXE HU PL CAL-2365,090,020
F PXE HU PL CAL-240,000
F PXE HU PL CAL-250,000
F PXE HU PL CAL-260,000