Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE HU BL M03-2146,612,130
F PXE HU BL M04-2146,101,9753 6003 600
F PXE HU BL M05-2146,123,040
F PXE HU BL M06-2149,590,810
F PXE HU BL M07-2155,124,490
F PXE HU BL M08-2153,940,450
F PXE HU BL M09-2158,352,120
F PXE HU BL Q02-2147,261,920
F PXE HU BL Q03-2155,782,3524 4164 416
F PXE HU BL Q04-2159,431,3012 2092 209
F PXE HU BL Q01-2261,050,690
F PXE HU BL Q02-220,000
F PXE HU BL Q03-220,000
F PXE HU BL Q04-220,000
F PXE HU BL CAL-2256,561,070
F PXE HU BL CAL-2356,571,250
F PXE HU BL CAL-2454,921,240
F PXE HU BL CAL-250,000
F PXE HU BL CAL-260,000
F PXE HU BL CAL-270,000
F PXE HU PL M03-2153,880,280
F PXE HU PL M04-2150,761,810
F PXE HU PL M05-2150,842,210
F PXE HU PL M06-2155,731,770
F PXE HU PL M07-2161,412,280
F PXE HU PL M08-2159,641,810
F PXE HU PL M09-2165,431,630
F PXE HU PL Q02-2152,471,920
F PXE HU PL Q03-2162,161,900
F PXE HU PL Q04-2172,250,910
F PXE HU PL Q01-2275,601,120
F PXE HU PL Q02-220,000
F PXE HU PL Q03-220,000
F PXE HU PL Q04-220,000
F PXE HU PL CAL-2267,741,500
F PXE HU PL CAL-2368,801,210
F PXE HU PL CAL-2465,680,860
F PXE HU PL CAL-250,000
F PXE HU PL CAL-260,000
F PXE HU PL CAL-270,000