Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M11-2041,440,510
F PXE SK BL M12-2044,051,260
F PXE SK BL M01-2147,271,770
F PXE SK BL M02-2148,481,960
F PXE SK BL M03-2142,780,730
F PXE SK BL M04-2140,041,730
F PXE SK BL M05-2138,710,750
F PXE SK BL Q01-2146,101,500
F PXE SK BL Q02-2140,200,830
F PXE SK BL Q03-2145,340,440
F PXE SK BL Q04-2149,430,200
F PXE SK BL Q01-220,000
F PXE SK BL Q02-220,000
F PXE SK BL Q03-220,000
F PXE SK BL CAL-2145,280,730
F PXE SK BL CAL-2249,130,570
F PXE SK BL CAL-2351,35-0,020
F PXE SK BL CAL-240,000
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK PL M11-2053,110,000
F PXE SK PL M12-2057,661,390
F PXE SK PL M01-2161,652,580
F PXE SK PL M02-2160,852,410
F PXE SK PL M03-2155,671,550
F PXE SK PL M04-2147,902,020
F PXE SK PL M05-2145,151,990
F PXE SK PL Q01-2159,252,170
F PXE SK PL Q02-2147,292,090
F PXE SK PL Q03-2154,450,760
F PXE SK PL Q04-2164,030,060
F PXE SK PL Q01-220,000
F PXE SK PL Q02-220,000
F PXE SK PL Q03-220,000
F PXE SK PL CAL-2156,271,210
F PXE SK PL CAL-2261,830,900
F PXE SK PL CAL-2365,090,020
F PXE SK PL CAL-240,000
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000