Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M09-2044,630,020
F PXE SK BL M10-2042,101,0153 7253 725
F PXE SK BL M11-2046,512,540
F PXE SK BL M12-2043,200,680
F PXE SK BL M01-2149,241,400
F PXE SK BL M02-2150,031,480
F PXE SK BL M03-2146,201,450
F PXE SK BL Q04-2043,911,430
F PXE SK BL Q01-2148,441,450
F PXE SK BL Q02-2139,980,960
F PXE SK BL Q03-2144,391,120
F PXE SK BL Q04-210,000
F PXE SK BL Q01-220,000
F PXE SK BL Q02-220,000
F PXE SK BL CAL-2145,380,890
F PXE SK BL CAL-2249,270,840
F PXE SK BL CAL-2352,470,850
F PXE SK BL CAL-240,000
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK PL M09-2053,87-0,390
F PXE SK PL M10-2056,051,560
F PXE SK PL M11-2060,711,030
F PXE SK PL M12-2057,441,040
F PXE SK PL M01-2164,671,140
F PXE SK PL M02-2166,991,150
F PXE SK PL M03-2160,921,130
F PXE SK PL Q04-2058,021,200
F PXE SK PL Q01-2164,051,140
F PXE SK PL Q02-2145,980,970
F PXE SK PL Q03-2153,160,660
F PXE SK PL Q04-210,000
F PXE SK PL Q01-220,000
F PXE SK PL Q02-220,000
F PXE SK PL CAL-2156,460,930
F PXE SK PL CAL-2262,310,420
F PXE SK PL CAL-2365,220,590
F PXE SK PL CAL-240,000
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000