Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M10-21159,560,000
F PXE SK BL M11-21190,42-7,340
F PXE SK BL M12-21208,96-7,130
F PXE SK BL M01-22221,39-6,560
F PXE SK BL M02-22218,29-6,240
F PXE SK BL M03-22173,46-4,390
F PXE SK BL M04-22106,02-3,130
F PXE SK BL Q01-22203,93-5,830
F PXE SK BL Q02-22105,64-3,090
F PXE SK BL Q03-22107,37-2,570
F PXE SK BL Q04-22118,12-1,650
F PXE SK BL Q01-230,000
F PXE SK BL Q02-230,000
F PXE SK BL Q03-230,000
F PXE SK BL CAL-22133,45-3,720
F PXE SK BL CAL-2389,90-0,900
F PXE SK BL CAL-2475,03-1,050
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK BL CAL-270,000
F PXE SK PL M10-21207,050,000
F PXE SK PL M11-21258,00-5,470
F PXE SK PL M12-21280,33-5,770
F PXE SK PL M01-22292,55-5,090
F PXE SK PL M02-22290,41-6,410
F PXE SK PL M03-22222,68-0,700
F PXE SK PL M04-22138,85-2,970
F PXE SK PL Q01-22266,77-4,280
F PXE SK PL Q02-22138,21-3,900
F PXE SK PL Q03-22141,31-3,490
F PXE SK PL Q04-22168,45-0,850
F PXE SK PL Q01-230,000
F PXE SK PL Q02-230,000
F PXE SK PL Q03-230,000
F PXE SK PL CAL-22178,20-3,260
F PXE SK PL CAL-23112,530,160
F PXE SK PL CAL-2497,880,540
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000
F PXE SK PL CAL-270,000