Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M05-2123,3100,000
G PXE CZ BL M06-2124,775-1,490
G PXE CZ BL M07-2124,700-1,590
G PXE CZ BL M08-2123,941-1,450
G PXE CZ BL M09-210,000
G PXE CZ BL M10-210,000
G PXE CZ BL M11-210,000
G PXE CZ BL Q03-2124,650-1,400
G PXE CZ BL Q04-2125,100-1,080
G PXE CZ BL Q01-2225,350-0,880
G PXE CZ BL Q02-2219,4750,520
G PXE CZ BL Q03-220,000
G PXE CZ BL Q04-220,000
G PXE CZ BL Q01-230,000
G PXE CZ BL Win 2125,224-0,980
G PXE CZ BL Sum 2219,6000,510
G PXE CZ BL Win 2220,8250,970
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL CAL-2221,250-0,5818 7608 760
G PXE CZ BL CAL-2319,0000,530
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M05-2159,22-0,390
F PXE CZ BL M06-2164,94-0,8196 4806 480
F PXE CZ BL M07-2167,00-1,3353 7203 720
F PXE CZ BL M08-2165,41-1,390
F PXE CZ BL M09-2168,50-1,040
F PXE CZ BL M10-2169,94-0,540
F PXE CZ BL M11-2177,09-0,400
F PXE CZ BL Q03-2166,95-1,25511 04011 040
F PXE CZ BL Q04-2173,08-0,40511 04511 045
F PXE CZ BL Q01-2274,51-0,250
F PXE CZ BL Q02-2256,040,020
F PXE CZ BL Q03-220,000
F PXE CZ BL Q04-220,000
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL CAL-2264,550,200
F PXE CZ BL CAL-2361,440,440
F PXE CZ BL CAL-2459,180,270
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M05-2165,270,340
F PXE CZ PL M06-2170,43-1,220
F PXE CZ PL M07-2173,25-0,810
F PXE CZ PL M08-2171,27-0,820
F PXE CZ PL M09-2178,44-1,570
F PXE CZ PL M10-2180,98-0,670
F PXE CZ PL M11-2191,98-0,690
F PXE CZ PL Q03-2174,32-1,080
F PXE CZ PL Q04-2187,17-0,520
F PXE CZ PL Q01-2288,81-0,570
F PXE CZ PL Q02-2262,650,290
F PXE CZ PL Q03-220,000
F PXE CZ PL Q04-220,000
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL CAL-2276,400,040
F PXE CZ PL CAL-2373,000,140
F PXE CZ PL CAL-2470,520,060
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000