Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M09-2149,8300,000
G PXE CZ BL M10-2171,6392,532720 11520 115
G PXE CZ BL M11-2171,7462,170
G PXE CZ BL M12-2171,6771,910
G PXE CZ BL M01-220,000
G PXE CZ BL M02-220,000
G PXE CZ BL M03-220,000
G PXE CZ BL Q04-2171,6872,200
G PXE CZ BL Q01-2269,5352,030
G PXE CZ BL Q02-2237,8174,730
G PXE CZ BL Q03-2235,9175,590
G PXE CZ BL Q04-220,000
G PXE CZ BL Q01-230,000
G PXE CZ BL Q02-230,000
G PXE CZ BL Win 2170,6232,120
G PXE CZ BL Sum 2236,8625,150
G PXE CZ BL Win 2236,6764,760
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL CAL-2244,7683,64326 28026 280
G PXE CZ BL CAL-2328,9705,810
G PXE CZ BL CAL-2423,8157,080
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M09-21131,12-0,240
F PXE CZ BL M10-21136,86-0,821511 17511 175
F PXE CZ BL M11-21158,000,410
F PXE CZ BL M12-21147,260,280
F PXE CZ BL M01-22165,531,660
F PXE CZ BL M02-22167,192,080
F PXE CZ BL M03-22141,621,860
F PXE CZ BL Q04-21147,25-0,030
F PXE CZ BL Q01-22157,821,860
F PXE CZ BL Q02-2292,944,130
F PXE CZ BL Q03-2295,343,810
F PXE CZ BL Q04-2298,953,990
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL Q02-230,000
F PXE CZ BL CAL-22111,053,230
F PXE CZ BL CAL-2384,083,740
F PXE CZ BL CAL-2475,102,830
F PXE CZ BL CAL-2571,153,430
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M09-21147,49-0,130
F PXE CZ PL M10-21165,51-0,300
F PXE CZ PL M11-21186,741,400
F PXE CZ PL M12-21176,511,190
F PXE CZ PL M01-22206,111,580
F PXE CZ PL M02-22199,431,590
F PXE CZ PL M03-22172,871,640
F PXE CZ PL Q04-21176,420,810
F PXE CZ PL Q01-22192,081,600
F PXE CZ PL Q02-22105,014,060
F PXE CZ PL Q03-22107,883,920
F PXE CZ PL Q04-220,000
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL Q02-230,000
F PXE CZ PL CAL-22132,053,410
F PXE CZ PL CAL-23103,302,960
F PXE CZ PL CAL-2496,491,110
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000