Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M06-2125,2800,000
G PXE CZ BL M07-2129,4493,68107 4407 440
G PXE CZ BL M08-2129,2053,590
G PXE CZ BL M09-2129,1113,410
G PXE CZ BL M10-210,000
G PXE CZ BL M11-210,000
G PXE CZ BL M12-210,000
G PXE CZ BL Q03-2129,2573,560
G PXE CZ BL Q04-2129,2853,400
G PXE CZ BL Q01-2229,3623,280
G PXE CZ BL Q02-2221,4862,680
G PXE CZ BL Q03-220,000
G PXE CZ BL Q04-220,000
G PXE CZ BL Q01-230,000
G PXE CZ BL Win 2129,3233,340
G PXE CZ BL Sum 2220,4731,410
G PXE CZ BL Win 2221,6851,350
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL CAL-2222,8571,950
G PXE CZ BL CAL-2319,3501,520
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M06-2171,701,960
F PXE CZ BL M07-2176,662,280
F PXE CZ BL M08-2175,252,670
F PXE CZ BL M09-2177,082,600
F PXE CZ BL M10-2177,911,940
F PXE CZ BL M11-2185,142,980
F PXE CZ BL M12-2181,213,010
F PXE CZ BL Q03-2176,322,510
F PXE CZ BL Q04-2181,382,650
F PXE CZ BL Q01-2282,012,210
F PXE CZ BL Q02-2261,301,730
F PXE CZ BL Q03-220,000
F PXE CZ BL Q04-220,000
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL CAL-2269,241,441087 60087 600
F PXE CZ BL CAL-2363,370,520
F PXE CZ BL CAL-2460,030,130
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M06-2178,841,310
F PXE CZ PL M07-2185,162,470
F PXE CZ PL M08-2182,811,870
F PXE CZ PL M09-2185,611,700
F PXE CZ PL M10-2189,861,880
F PXE CZ PL M11-21101,371,880
F PXE CZ PL M12-2197,361,830
F PXE CZ PL Q03-2184,532,020
F PXE CZ PL Q04-2196,311,860
F PXE CZ PL Q01-2297,972,700
F PXE CZ PL Q02-2268,381,620
F PXE CZ PL Q03-220,000
F PXE CZ PL Q04-220,000
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL CAL-2282,041,450
F PXE CZ PL CAL-2375,640,420
F PXE CZ PL CAL-2472,860,410
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000