Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M10-2185,8400,000
G PXE CZ BL M11-2187,532-1,5332 1602 160
G PXE CZ BL M12-2187,045-1,540
G PXE CZ BL M01-2285,780-1,720
G PXE CZ BL M02-220,000
G PXE CZ BL M03-220,000
G PXE CZ BL M04-220,000
G PXE CZ BL Q01-2286,541-2,7624 3184 318
G PXE CZ BL Q02-2250,4890,000
G PXE CZ BL Q03-2246,7970,000
G PXE CZ BL Q04-2247,5630,390
G PXE CZ BL Q01-230,000
G PXE CZ BL Q02-230,000
G PXE CZ BL Q03-230,000
G PXE CZ BL Sum 2248,6330,000
G PXE CZ BL Win 2244,8470,400
G PXE CZ BL Sum 2330,454-1,650
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL Win 240,000
G PXE CZ BL CAL-2257,706-0,96217 52017 520
G PXE CZ BL CAL-2333,775-0,890
G PXE CZ BL CAL-2424,703-0,580
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M10-21142,59-0,790
F PXE CZ BL M11-21183,91-4,540
F PXE CZ BL M12-21194,30-3,690
F PXE CZ BL M01-22199,32-2,520
F PXE CZ BL M02-22192,16-3,110
F PXE CZ BL M03-22136,65-6,340
F PXE CZ BL M04-22102,49-0,780
F PXE CZ BL Q01-22175,52-3,770
F PXE CZ BL Q02-22102,19-0,740
F PXE CZ BL Q03-22102,89-1,020
F PXE CZ BL Q04-22114,48-0,030
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL Q02-230,000
F PXE CZ BL Q03-230,000
F PXE CZ BL CAL-22123,54-1,720
F PXE CZ BL CAL-2388,910,5818 7608 760
F PXE CZ BL CAL-2474,151,130
F PXE CZ BL CAL-2571,880,530
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M10-21181,25-0,630
F PXE CZ PL M11-21246,66-3,340
F PXE CZ PL M12-21255,22-2,390
F PXE CZ PL M01-22254,00-5,270
F PXE CZ PL M02-22265,62-0,690
F PXE CZ PL M03-22176,95-4,280
F PXE CZ PL M04-22128,59-0,560
F PXE CZ PL Q01-22229,94-3,390
F PXE CZ PL Q02-22128,07-1,030
F PXE CZ PL Q03-22128,19-0,990
F PXE CZ PL Q04-22152,37-0,920
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL Q02-230,000
F PXE CZ PL Q03-230,000
F PXE CZ PL CAL-22159,25-1,850
F PXE CZ PL CAL-23111,47-0,210
F PXE CZ PL CAL-2497,090,250
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000