Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M05-2123,3100,000
G PXE CZ BL M06-2123,750-3,630
G PXE CZ BL M07-2123,725-3,910
G PXE CZ BL M08-2123,175-5,790
G PXE CZ BL M09-210,000
G PXE CZ BL M10-210,000
G PXE CZ BL M11-210,000
G PXE CZ BL Q03-2123,650-2,980
G PXE CZ BL Q04-2124,050-1,380
G PXE CZ BL Q01-2224,350-0,800
G PXE CZ BL Q02-2218,750-0,870
G PXE CZ BL Q03-220,000
G PXE CZ BL Q04-220,000
G PXE CZ BL Q01-230,000
G PXE CZ BL Win 2124,198-1,100
G PXE CZ BL Sum 2218,875-0,200
G PXE CZ BL Win 2220,1250,060
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL CAL-2220,600-1,3818 7608 760
G PXE CZ BL CAL-2318,450-1,450
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M05-2157,021,080
F PXE CZ BL M06-2162,98-1,077352 56052 560
F PXE CZ BL M07-2165,94-0,920
F PXE CZ BL M08-2164,52-0,970
F PXE CZ BL M09-2167,05-0,750
F PXE CZ BL M10-2168,48-0,150
F PXE CZ BL M11-2175,37-0,210
F PXE CZ BL Q03-2165,82-0,891022 08022 080
F PXE CZ BL Q04-2171,46-0,20511 04511 045
F PXE CZ BL Q01-2272,68-0,450
F PXE CZ BL Q02-2254,35-0,890
F PXE CZ BL Q03-220,000
F PXE CZ BL Q04-220,000
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL CAL-2262,41-0,4815131 400131 400
F PXE CZ BL CAL-2359,58-0,470
F PXE CZ BL CAL-2457,17-0,520
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M05-2163,501,860
F PXE CZ PL M06-2168,72-1,360
F PXE CZ PL M07-2171,77-0,100
F PXE CZ PL M08-2170,15-0,880
F PXE CZ PL M09-2177,05-1,010
F PXE CZ PL M10-2179,02-1,060
F PXE CZ PL M11-2189,85-0,990
F PXE CZ PL Q03-2172,99-0,670
F PXE CZ PL Q04-2185,80-0,220
F PXE CZ PL Q01-2286,851,690
F PXE CZ PL Q02-2261,25-0,840
F PXE CZ PL Q03-220,000
F PXE CZ PL Q04-220,000
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL CAL-2274,50-0,040
F PXE CZ PL CAL-2371,23-0,540
F PXE CZ PL CAL-2468,55-0,360
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000