Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M10-21158,37-0,260
F PXE SK BL M11-21190,91-3,671720720
F PXE SK BL M12-21200,30-3,470
F PXE SK BL M01-22205,52-1,550
F PXE SK BL M02-22198,36-2,090
F PXE SK BL M03-22142,85-4,880
F PXE SK BL M04-22105,99-0,290
F PXE SK BL Q01-22181,72-2,660
F PXE SK BL Q02-22105,69-0,250
F PXE SK BL Q03-22108,09-0,330
F PXE SK BL Q04-22118,80-0,280
F PXE SK BL Q01-230,000
F PXE SK BL Q02-230,000
F PXE SK BL Q03-230,000
F PXE SK BL CAL-22128,34-1,1218 7608 760
F PXE SK BL CAL-2391,311,680
F PXE SK BL CAL-2475,501,250
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK BL CAL-270,000
F PXE SK PL M10-21201,35-0,930
F PXE SK PL M11-21260,66-2,440
F PXE SK PL M12-21267,22-1,930
F PXE SK PL M01-22261,60-4,400
F PXE SK PL M02-22273,220,090
F PXE SK PL M03-22184,55-3,050
F PXE SK PL M04-22132,89-0,320
F PXE SK PL Q01-22237,54-2,450
F PXE SK PL Q02-22132,37-0,770
F PXE SK PL Q03-22134,19-0,940
F PXE SK PL Q04-22157,69-0,870
F PXE SK PL Q01-230,000
F PXE SK PL Q02-230,000
F PXE SK PL Q03-230,000
F PXE SK PL CAL-22165,05-1,430
F PXE SK PL CAL-23114,070,770
F PXE SK PL CAL-2498,640,450
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000
F PXE SK PL CAL-270,000