Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M05-2158,721,050
F PXE SK BL M06-2165,03-1,5653 6003 600
F PXE SK BL M07-2168,94-0,880
F PXE SK BL M08-2167,16-0,940
F PXE SK BL M09-2169,64-0,740
F PXE SK BL M10-2170,48-0,140
F PXE SK BL M11-2177,37-0,210
F PXE SK BL Q03-2168,57-0,850
F PXE SK BL Q04-2173,46-0,190
F PXE SK BL Q01-2274,23-0,440
F PXE SK BL Q02-2255,65-0,870
F PXE SK BL Q03-220,000
F PXE SK BL Q04-220,000
F PXE SK BL Q01-230,000
F PXE SK BL CAL-2263,88-0,7518 7608 760
F PXE SK BL CAL-2360,48-0,300
F PXE SK BL CAL-2458,17-0,510
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK BL CAL-270,000
F PXE SK PL M05-2165,661,800
F PXE SK PL M06-2171,52-1,310
F PXE SK PL M07-2176,02-0,090
F PXE SK PL M08-2174,05-0,830
F PXE SK PL M09-2180,90-0,970
F PXE SK PL M10-2181,02-1,040
F PXE SK PL M11-2191,85-0,970
F PXE SK PL Q03-2176,99-0,630
F PXE SK PL Q04-2187,80-0,220
F PXE SK PL Q01-2288,851,650
F PXE SK PL Q02-2262,80-0,820
F PXE SK PL Q03-220,000
F PXE SK PL Q04-220,000
F PXE SK PL Q01-230,000
F PXE SK PL CAL-2276,00-0,630
F PXE SK PL CAL-2372,88-0,530
F PXE SK PL CAL-2470,20-0,350
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000
F PXE SK PL CAL-270,000